Про нас

Навчально-виробничий комплекс трансформерного типу "Мозаїка" є інтелектуальним, культурним, туристичним осередком Глинян. Його створення є результатом дворічного грантового проекту, фінансову підтримку якого здійснює Європейський Союз.

Головною будівлею комплексу є відремонтована у межах цього ж проекту колишня глинянська середня школа, яка містить навчально-виробничі аудиторії для проведення запланованих курсів, конференц-залу, в якій відбуваються зустрічі з партнерами і круглі столи, виставкову зала килимів, а також хостел для гостей міста.

Основна діяльність НВК "Мозаїка" спрямована на відновлення і подальший розвиток традиції килимарства, зміцнення туристичного потенціалу Глинянщини, створення можливості для індивідуального та професійного розвитку і подальшого працевлаштування мешканців міста й околиць. З цією метою проводиться розробка різноманітних курсів на базі комплексу, відкрито консультаційний центр правової допомоги, налагоджено співпрацю з Винниківським краєзнавчим музеєм, включено Глиняни до новоствореного туристичного маршруту Львівщиною, відбувається постійне вдосконалення принципів розвитку комплексу.

Організатори проекту відкриті до співпраці та готові до втілення цікавих ідей для розвитку міста.