«МОЗАЇКА» розвивається
2016-12-24
22 грудня 2016 року у відновленій завдяки коштам Європейського Союзу споруді старої школи, яка найближчим часом повинна перетворитися у багатоцільовий навчально-виробничий комплекс трансформерного типу «МОЗАЇКА» у рамках грантового проекту відбувся круглий стіл на тему: Що робити у майбутньому НВК «МОЗАЇКА»?
У цьому заході взяло участь понад 25 неординарних людей з різних областей України. Серед них – представники Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», завдяки якій і був наданий грант, пп. Наталя Лукашенко та Вячеслав Топоров. Вони з оптимізмом запевнили присутніх у доцільності розширення співпраці між урядовими та громадськими інституціями всіх рівнів для того, щоб наша країна найближчим часом стала найуспішнішою у Європі з точки зору розвитку активного громадянського суспільства. Усі присутні щиро і тепло поспілкувалися та озвучили багато цікавих ідей. Приємно, що на наш захід приїхала активна мисткиня, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України п. Валентина Ткач з донькою (м. Богуслав), яка професійно займається розвитком художнього ткацтва на своїй маленькій Батьківщині. Цікавою може бути співпраця між митцями-професіоналами, науковцями та практикуючими майстрами не тільки наших Глинян, а й з інших теренів нашої країни. Присутні представники РОТАРІ КЛУБУ «ЛЬВІВ», який є засновником автора та співподавача проекту благодійної організації «Фонд розвитку Глинян», теж спрогнозували оптимістичний розвиток «МОЗАЇКИ», особливо закцентувавши на необхідності інтенсивнішого запровадження новітніх прогресивних виховних програм та методик, особливо тих, які матимуть позитивний вплив на дітей та молодь. Представники бізнесових структур мали змогу поспілкуватися з непересічним духівником Глинян, активними студентами, управлінцями державної сфери, юристами, видавцем та письменником, екс-мерами Глинян, професійним пасічником, викладачами вищих навчальних закладів Львова, фермером, заслуженим архітектором України, засновниками та керівниками державних та неурядових організацій Львівщини.
А за кілька днів до цієї зустрічі глинянські активісти зібралися у «МОЗАЇЦІ» для обговорення співпраці зі старшокласниками та їхніми наставниками з Дніпропетровської області, які планують приїхати до Глинян у січні 2017 року для ознайомлення з нашим регіоном, місцевими ремеслами, зокрема нашим килимарством. Особливу подяку висловлюємо п. Марії Крушельницькій за постійну турботу, сердечність та приязнь до всіх починань, які останнім часом значно активізувалися у Глинянах і обіцяють перерости у відродження нашого древнього ремесла…
Команда проекту сподівається, що започаткована форма спілкування знайде своє продовження й у післяпроектний період і сприятиме перетворенню наших Глинян у справжнє європейське містечко майбутнього. Запрошуємо зацікавлених людей до співпраці!